פורת שירותי רפואה

הכנה לבדיקות במכון אולטרסאונד

במידה והינך מוזמן/ת לבדיקה במכון הפרטי לבדיקות אולטרסאונד בשרון: במידה וקיימת הפניה לבדיקה יש להביא אותה, כמן כן יש להצטייד בכל חומר רפואי  קודם הנוגע לבדיקה. אולטרסאונד בטן - לפני בדיקת בטן דרוש צום של 6 שעות. אולטרסאונד כליות ודרכי שתן - כשעה לפני בדיקה זו יש לשתות 4 כוסות מים ולא להטיל שתן בכדי להגיע לבדיקה עם שלפוחית מלאה. שאר בדיקות האולטרסאונד אינן מצריכות הכנה מוקדמת כלשהי.

הכנה מקדימה במכון בדיקות EMG / NCT

במידה והינך מוזמן/ת לבדיקה במכון הפרטי לבדיקות EMG בשרון: נא לשלוח לרופא בטרם הגעתך, מכתב הפנייה לבדיקה יש להגיע 15 דקות לפני מועד הבדיקה יש להביא מסמכים רפואיים אודות מצבך הרפואי ומסמכים רלוונטיים לבדיקה אין צורך בצום פענוח כתוב יימסר לך בתום הבדיקה ו/או במייל תוך 24 שעות.

הכנה לפני זריקה תחת אולטרסאונד

במידה והינך מוזמן/ת לזריקה לשיכוך כאב תחת אולטרסאונד במכון לרפואת כאב בשרון: לפני תחילת הטיפול עליך: חשוב לעדכן רופא/אחות לגבי הטיפול התרופתי שהנך נוטל באופן קבוע במיוחד לגביי תרופות נוגדי קרישה כגון: Coumadin, plavix, ticlidil, clexan, aspirin. יש לחתום על טופס הסכמה לביצוע הטיפול. חשוב להקפיד על מנוחה ביום הטיפול עם נוכחות של מבוגר בסביבתך במשך מספר שעות לאחר הטיפול. חל איסור לנהוג לאחר הטיפול.  חובה להגיע עם מלווה, ללא מלווה לא יתבצע הטיפול.